o książkach dla dzieci i młodzieży
Blog > Komentarze do wpisu

Rycerze. Naklejkowe przebieranki.

Zbliżają się wakacje. Oprócz dobrej literatury do hamaka potrzebuję książek-zabawek, które zajmą towarzystwo w czasie długiej drogi pociągiem. (Do czego to podobne, żeby pociąg z Warszawy do Gdańska jechał ponad sześć godzin?) Takie książki przydają się też na działkę na letnie deszczowe popołudnia.

Szukałam w tym roku czegoś dla chłopców. Od zawsze jest większy wybór ubieranek dla dziewczynek. Można przebierać między wróżkami, gwiazdami estrady, księżniczkami. Nie ma jednak co narzekać, poszerzył się również wybór dla małych mężczyzn "Naklejkowe przebieranki. Rycerze" to zeszyt specjalnie dla nich. Ponad 200 naklejek z pełnym uzbrojeniem dla dziesiątek rycerzy z różnych epok i różnych krajów. Można sobie ubrać w płaszczyk Krzyżowca, wręczyć rycerzowi miecz treningowy, udekorować konia na turniej (albo zostawić to młodszej siostrze). Nie brakuje prostych kolczug, porządnych zbroi płytowych i ubrań na dworskie przyjęcie. W tej samej serii są też Sportowcy.

piątek, 17 czerwca 2011, zefi-rynna

Polecane wpisy

Komentarze
2011/07/04 14:06:18
Przetestowaliśmy. 6-latek zachwycony, zwykle porzuca książki z naklejkami po kilku minutach, tej poświęcił chyba kilka godzin!